O nás

Jak to všechno bylo?


 

Jsme dva kamarádi/bratranci a kolegové/parťáci. Libor a Lukáš.

 

zajda-1

 

Odjakživa jsme měli rádi eleganci a noblesu a už vůbec nám nevadilo, když jsme vynikali. Dlouho jsme hledali mírně výstřední, ale elegantní vázací motýlky. Naše hledání bylo marné, a tak dne 21. května 2017 ušil Luky prvního vázacího motýlka. Byl ze starého ubrusu, žádný skvost. Nevzdali jsme to a postupně jsme naše výrobky zlepšovali. Začátek podnikání pro nás byl, když nám někdo z našich přátel na plese řekl: „Pěkný, to byste mohli prodávat!“ Vzali jsme to vážně a začali si zjišťovat, jak se vlastně podniká. Začátky byly trnité, na úřadě jsme strávili více času, než v dílně, hledali jsme látky, kde se dalo a našim maminkám jsme zabavili šicí stroje. 

 

kuci_jak_buci_lilu-2-3

 

 Do cesty nám přišly výborné příležitosti, měli jsme možnost obdarovat motýlkového krále Karla Schwarzenberga, dostali jsme zakázku od města Litomyšl, nebo od Kolpingovy rodiny ČR. Stále se rozrůstáme a plánujeme rozšiřovat sortiment. 

 

karel 

Motýlky pro nás nejsou pouze módními doplňky. Vnímáme je jako symbol gentlemanství. A právě gentlemanství nespočívá pouze v hezkém oblečení a upraveném zevnějšku, ale hlavně by mělo jít o vybrané chování , čestnost, slušnost. Správný gentleman by měl být mužem uhlazených způsobů. To vše bychom pomocí motýlků rádi šířili.

 

kuci_jak_buci_lilu-13

Lukáš a Libor

lilu gentlemen

Zpět do obchodu